Nabídka pořadů

platná pro rok 2021

BESEDA / TALKSHOW

  • 1. KLINICKÁ SMRT

  • Beseda na motivy stejnojmenné knihy. Jak to vlastně je se životem po smrti?

  • 2. BESEDY S TÉMATEM: 
  • Uteč své depresi / Strašák jménem bulimie - jak porazit duševní nemoc? (motivy knihy Osmnáct a z vlastní zkušenosti s depresí)
  • Téma dne: domácí násilí - Nenechte se týrat a nedovolte, aby byla týraná vaše sousedka či kamarádka! (podle knihy Černá vdova)
  • 3. KLASICKÁ BESEDA s autorským čtením - komické i tragikomické historky ze zákulisí tvorby spisovatelky, divadelní a TV scenáristky. Všetečné dotazy vítány.

Vhodné pro: veřejnost, 2. stupeň ZŠ, studenty SŠ.

KNIŽNÍ DIVADLO PRO DĚTI

Kočkohrátky s Ťapičkou

Knižní divadlo dává knížce nový rozměr - děti příběh uvidí na vlastní oči! Na motivy knih Z deníku kočičky Ťapičky a Koťátka kočičky Ťapičky.

Divadelní podání kočičích příběhů podle knížek, kombinované s promítáním veselých obrázků a vtipných kočičích fotografií. Děti jsou během programu aktivně zapojovány formou diskuze, otázek nebo i předčítání. Cílem vystoupení je probudit v nich nevšední hranou formou zájem o knihy a čtení. Pořad je velmi oblíbený zejména u žáků 1. a 2. ročníků, lze propojit s pasováním prvňáčků na čtenáře.


PODMÍNKY


Délka pořadů: děti cca 45 min, dospělí cca 60 min

Autogramiáda: ano (knihy k zakoupení, fotografie zdarma)

Technické zajištění: v závislosti na prostoru mikrofon / ozvučení. Projektor + plátno dle typu vystoupení

Podklady pro přípravu propagačních materiálů: budou dodány dle dohody v dostatečném časovém předstihu

Honorář za akci: základní 2000 Kč + cestovné: Hustopeče u Brna, 693 01 - dojezdové místo a zpět - 5Kč/km. Lze rozdělit mezi jednotlivé pořadatele, pokud budou dvě a víc akcí v blízkém okruhu dojezdového místa)

V případě několika po sobě jdoucích akcích v jedné knihovně (častá varianta u dětských besed) je možné dohodnout množstevní slevu - viz aktuální nabídky.

Forma úhrady: bezhotovostní / faktura

Kontakt:

marketa@marketaharasimova.cz

harasimovamarketa@gmail.com

IČO: 04830601