Setkání se čtenáři

1. pololetí  2019


9. ledna 11:00 Štěpánkovice, Kočkohrátky 1. ročníky - knihovna

9. ledna 12:00 Štěpánkovice, Kočkohrátky 2. ročníky - knihovna

9. ledna 16:30 Štěpánkovice, Talkshow nad knihou - knihovna

10. ledna 8:00 Štěpánkovice, Kočkohrátky 3. ročníky - knihovna

10. ledna 10:15 Ludgeřovice, Kočkohrátky 1-2. ročníky - knihovna

15. ledna 16:00 Hustopeče, Literární kavárna - knihovna

24. ledna 8:30 Poděbrady, Kočkohrátky 1. ročníky - knihovna

24. ledna 9:30 Poděbrady, Kočkohrátky 1. ročníky - knihovna

24. ledna 10:30 Poděbrady, Kočkohrátky 2. ročníky - knihovna

24. ledna 11:30 Poděbrady, Kočkohrátky 3. ročníky - knihovna

25. ledna 8:30 Poděbrady, Kočkohrátky 3. ročníky - knihovna

25. ledna 9:30 Poděbrady, Kočkohrátky 3. ročníky - knihovna

25. ledna 10:30 Poděbrady, Kočkohrátky 3. ročníky - knihovna

25. ledna 16:00 Praha - křest knihy Kateřiny Maruchničové  - kmotra

6. února 10:00 Praha - Břevnov, Kočkohrátky - knihovna

13. února 18:00 Brno, autogramiáda s vystoupením Dalibora Jandy a MC Erika - Klub Šelepka

20. února 9:00 Hustopeče, Kočkohrátky 1. ročníky - ZŠ Komenského

20. února 10:00 Hustopeče, Kočkohrátky 1. ročníky - ZŠ Komenského

20. února 11:00 Hustopeče, Kočkohrátky 2. ročníky - ZŠ Komenského

21. února 9:00 Hustopeče, Kočkohrátky 2. ročníky - ZŠ Komenského

21. února 10:00 Hustopeče, Kočkohrátky 3. ročníky - ZŠ Komenského

28. února 10:00 Lovosice, Kočkohrátky - 2. - 3. ročníky ZŠ - knihovna

28. února 11:00 Lovosice, beseda s žáky 4. - 5. ročníkůZŠ - knihovna

28. února Praha, autogramidáda  s vystoupením Dalibora Jandy a MC Erika - Misch Masch

6. března 9:00 Rychvald, Kočkohrátky 1. ročníky - knihovna

6. března 10:00 Rychvald, Kočkohrátky 2. ročníky - knihovna

6. března 11:00 Rychvald, Kočkohrátky 3. ročníky - knihovna

7. března 8:30 Kopřivnice, Kočkohrátky 1. ročníky - knihovna

7. března 9:30 Kopřivnice, Kočkohrátky 2 ročníky - knihovna

7. března 11:00 Příbor, Nebezpečí stalkignu  - 2. stupeň ZŠ - knihovna

9. března 15:00 - Jihlava, Ezoterický festival - autorské čtení (Sál B, Dělnický dům)

14. března 17:00 Orlová, Talkshow nad knihou - knihovna

15. března 9:00 Orlová, Kočkohrátky 1. ročníky - knihovna

15. března 10:00 Orlová, Kočkohrátky 2. ročníky - knihovna

19. března 9:00 Most, Kočkohrátky 1. ročníky - knihovna

19. března 10:00 Most, Kočkohrátky, 2. ročníky - knihovna

25. března 9:15 Hustopeče, Kočkohrátky, předškoláci 1. skupina - MŠ U rybiček

25. března 10:15 Hustopeče, Kočkohrátky, předškoláci 2. skupina - MŠ U rybiček

27. března 9:00 Kobylí, Kočkohrátky 2. ročníky - knihovna

27. března 10:00 Kobylí, Kočkohrátky 3. ročníky - knihovna

31. března 19:00 Hustopeče, Rozbité demižony - premiéra divadelní hry (autorka scénáře) - nový kinosál Dukelské náměstí

3. dubna 9:00 Děčín, Kočkohrátky - knihovna

3. dubna 10:00 Děčín, Kočkohrátky - knihovna

11. dubna 9:00 Vysoké Mýto, Kočkohrátky 1. ročníky - knihovna

11. dubna 10:00 Vysoké Mýto, Kočkohrátky 2. ročníky - knihovna

11. dubna 11:00 Vysoké Mýto, Kočkohrátky 3. ročníky - knihovna

16. dubna 9:00 Dubňany, Kočkohrátky 2. ročníky - knihovna

16. dubna 10:00 Dubňany, Kočkohrátky 3. ročníky - knihovna

23. dubna Horní Cerekev 10:00 Kočkohrátky - knihovna

25. dubna Šlapanice 10:00 Kočkohrátky 1. ročníky - knihovna

25. dubna Šlapanice 10:55 Kočkohrátky 2. ročníky- knihovna

květen Plzeň - oficiální otevření Beuty salonu - Tvář salonu - Beauty salon (datum bude upřesněno)

2. května Šlapanice 10:00 Kočkohrátky 1. ročníky - knihovna

2. května Šlapanice 10:55 Kočkohrátky 2. ročníky - knihovna

10. května Praha 18:00 premiéra filmu Labyrint života - kino Světozor (kmotra filmu)

28. května Praha, křest nové knihy Potemnělý ráj s VIP kmotry: Ivo Šmoldas, Alexej Pyško a další - Knihy Dobrovský

Červen - tradiční benefiční vystoupení pro nemocnici v Kroměříži

5. června Bohuňovice - 13:30 Kočkohrátky pro děti - škola

5. června Horka nad Moravou - 15:30 Kočkohrátky (při pasování prvňáčků na čtenáře) - knihovna

5. června Horka nad Moravou - 17:00 Kočkohrátky (při pasování prvňáčků na čtenáře) - knihovna

2. pololetí 2019


18. září Valtice 14:00 - Kočkohrátky pro děti - knihovna

18. září Valtice 17:00 - Talkshow s autorským čtením - knihovna

27. září Most 8:30 - Beseda pro 2. stupeň ZŠ - škola

27. září Most 9:30 - Autorské čtení pro 2. stupeň ZŠ - škola

2. října Vratimov 8:00 - Kočkohrátky, knihovna

2. října Vratimov 9:00 - Kočkohrátky, knihovna

2. října Řepiště 17:30 - beseda pro veřejnost, knihovna

3. října Řepiště 8:00 - Kočkohrátky, knihovna

3. října Řepiště 9:00 - Kočkohrátky, knihovna

3. října Žabeň 10:00 - Kočkohrátky, knihovna

3. října Žabeň 17:00 - beseda pro veřejnost, knihovna

4. října Paskov 8:00 - beseda pro II. stupeň ZŠ, knihovna

4. října Paskov 9:00 - beseda pro II. stupeň ZŠ, knihovna

8. říjen - Hodonínsko - Kočkohrátky v knihovnách (místo bude upřesněno)

10. říjen - Hodonínsko - Kočkohrátky v knihovnách (místo bude upřesněno)

15. říjen - Hodonínsko - Kočkohrátky v knihovnách (místo bude upřesněno)

17. říjen - Hodonínsko - Kočkohrátky v knihovnách (místo bude upřesněno)

22. říjen - Hodonínsko - Kočkohrátky v knihovnách (místo bude upřesněno)

24. říjen - Horní Suchá - Kočkohrátky 1. ročník ZŠ - knihovna

24. říjen - Horní Suchá - Kočkohrátky 2. ročník ZŠ - knihovna

5. listopad 17:30 - Plasy - Talkshow nad knihou - knihovna

6. listopad 17:00 - Přeštice - Talkshow nad knihou - knihovna

7. listopad 8:50 - Přeštice - Kočkohrátky 1. ročníky - knihovna

7. listopad 9:40 - Přeštice - Kočkohrátky 2. ročníky - knihovna

7. listopad 10:35 - Přeštice - Kočkohrátky 2. ročníky - knihovna

7. listopad 11:20 - Přeštice - Kočkohrátky 3. ročníky - knihovna

7. listopad 17:00 - Kdyně - Talkshow nad knihvou - knihovna

8. listopad 9:00 - Kdyně - Kočkohrátky - knihovna

12. listopad - Trutnov - Talkshow nad knihou, knihovna

19. listopad Katovice - Kočkohrátky - knihovna

19. listopad Katovice - beseda pro 2. stupeň ZŠ - knihovna

19. listopad Střelské Hoštice - Kočkohrátky - knihovna

Listopad - okres Znojmo, 4x Kočkohrátky v knihovnách (místa budou upřesněna)

Listopad - 5. ročník benefičního vystoupení pro pacienty Masarykova onkologického ústavu s hudebním doprovodem (datum bude upřesněno)

Listopad - křest knižní novinky (datum bude upřesněno)






--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Archiv akcí 2018

8. února 18:00 Velké Přílepy, one woman show - knihovna

20. února 17:00 Frýdlant, talkshow - knihovna

21. února 9:00 Frýdlant, Kočkohrátky - knihovna

21. února 10:30 Frýdlant, Kočkohrátky - knihovna

21. února 17:00 Jablonec nad Nisou, talkshow - knihovna

22. února 8:30 Jablonec nad Nisou, Kočkohrátky - knihovna

22. února 10:00 Jablonec nad Nisou, Kočkohrátky - knihovna

22 února 17:00 křest nové knihy Jana Bauera - Luxor, Praha, Václavské náměstí - kmotra knihy

27. února 19:00 Brno, S VÍNEM NAD KNIHOU - Společenské centrum Bystrc

28. února 15:00 Hustopeče, slavnostní otevírání svatebního salonu Karla - kmotra

5. března 19:00 - Praha, scénické čtení s Jitkou Osičkou - kavárna Mohaji

6. března 17:00 - křest knihy Z deníku kočičky Ťapičky, Praha - Knihy Dobrovský Václavské náměstí. Knihu pokřtí Dáda Patrasová a Jan Čenský, moderuje Slávek Boura.

12. března 16:00 - Rýmařov, Kočkohrátky - knihovna

13. března 10:00 - Hranice na Moravě, Kočkohrátky - mateřská školka

13. března 15:30 - Hranice na Moravě, Kočkohrátky - kavárna u Mlsné kočky

19. března 18:00 Horšovský týn, talkshow - knihovna

20. března 9:00 Horšovský Týn, Kočkohrátky - knihovna

20. března 11:00 Horšovský Týn, Kočkohrátky - knihovna

21. března 9:00 Mladá Vožice, Kočkohrátky - knihovna

21. března 11:00 Mladá Vožice, Kočkohrátky - knihovna

28. března 9:00 Čáslav, Kočkohrátky - knihovna

28. března 11:00 Čáslav, Kočkohrátky - knihovna

28. března 13:00 Čáslav, Kočkohrátky - knihovna

4. dubna 10:00 Praha, Čtení pro děti - Knihcentrum Černý Most

9. dubna 17:00 Karlovy Vary, talkshow - knihovna

10. dubna 9:00 Sokolov, Kočkohrátky - knihovna

10. dubna 18:00 Sokolov, talkshow - knihovna

11. dubna 9:00 Ostrov u K.V., Kočkohrátky - knihovna

11. dubna 17:00 Ostrov u K.V., talkshow - knihovna

17. dubna 9:00 Kralupy nad Vltavou, Kočkohrátky - knihovna

17. dubna 11:00 Kralupy nad Vltavou, Kočkohrátky - knihovna

18. dubna 8:00 - 12:00 Vodňany - 'Zeyerovy Vodňany' - autorské čtení pro žáky ZŠ

18. dubna 18:00 Vodňany - 'Zeyerovy Vodňany' - setkání spisovatelů a autorská čtení

19. dubna 9:00 Netolice, Kočkohrátky - knihovna

24. dubna 9:00 Hustopeče, Kočkohrátky - ZŠ Nádražní , 1. ročníky

24. dubna 11:00 Hustopeče, Kočkohrátky - ZŠ Nádražní , 2. ročníky

25. dubna 9:00 Hustopeče, Kočkohrátky - ZŠ Nádražní , 3. ročníky

25. dubna 11:00 Hustopeče, Kočkohrátky - ZŠ Nádražní , 3. ročníky

4. května 9:00 - Hustopeče, Kočkohrátky - ZŠ Šafaříkova

11. května 15:00 - Praha, Svět knihy - autogramiáda na stánku nakladatelství Bookmedia

12. května 10:00 - Brno, psychologický seminář Jiřího Adamce na téma stalking a domácí násilí podle knihy Purpurové doteky (prostory Masarykovy Univerzity Na Poříčí)

16. května 13:15 - Velké Přílepy, Kočkohrátky - knihovna

16. května 18:00 - Odolena Voda, talkshow - knihovna

18. května 14:00 - Praha, křest knižní prvotiny Kateřiny Maruchničové (uzavřená společnost)

22. května 14:00 - Kroměříž, benefiční vystoupení pro děti, Klub pacientů - nemocnice

29. května 10:00 - Ostrava, čtení dětem - knihkupectví Knihcentrum

29. května 14:00 - Karviná, Kočkohrátky - knihovna

6. června 17:00 - Luxor, Praha, Václavské náměstí, křest knihy Vůně noci s kmotry Janem Čenským, Pavlem Nečasem, Radimem Uzlem a Martinem Zounarem. Zpěv: Šimon Pečenka

7. června 18:00 Tachov, talkshow - knihovna

20. června 17:00 Praha, hotel ILF, křest knihy Leo a Julie Slávka Boury - v roli kmotry

13. září 9:30 Kyjov - Kočkohrátky, knihovna

13. září 10:30 Kyjov - Kočkohrátky, knihovna

19. září 10:00 Ořechov - Kočkohrátky, knihovna

19. září 11:30 Ořechov - beseda "stalking a deprese" pro II. stupeň ZŠ, knihovna

25. září 10:00 Brno - Kočkohrátky pro pacienty, školka při FN Bohunice

26. září 16:30 Adamov - kombinované vystoupení pro dospělé a děti, Kulturní centrum

28. září 13:00-15:00 Hlučín - štěrkovna, moderování a Kočkohrátky benefiční akce pro děti

3. října 9:30 Tišnov - Kočkohrátky, knihovna

3. října 11:30 Tišnov - Kočkohrátky, knihovna

8. října 10:00 Mikulov - Kočkohrátky, knihovna

9. října 15:30 Brno - benefiční vystoupení pro Masarykův Onkologický ústav, komponované odpoledne s Jitkou Osička: scénické čtení a herecká improvizace

11. října 17:00 Kolín - Talkshow, knihovna

12. října 9:30 Kolín - Kočkohrátky, knihovna

16. října 9:00 - Dubňany - Beseda Nebezpečí stalkingu, 8. ročník ZŠ, knihovna

16. října 10:30 - Dubňany - Beseda Nebezpečí stalkingu, 9. ročník ZŠ, knihovna

23. října 10:00 Litobratřice - Kočkohrátky, knihovna

23. října 11:30 Šanov - Kočkohrátky, knihovna

24. října 17:00 Brno - křest knihy Jana Bauera, knihkupectví Academia

26. října 11:00 Blížkovice - Kočkohrátky, knihovna

26. října 13:30 Pavlice - Kočkohrátky, knihovna

31. října 10:00 Chvalovice - Kočkohrátky, knihovna

31. října 15:00 Stošíkovice - Kočkohrátky, knihovna

6. listopadu 9:00 Bučovice - Kočkohrátky, knihovna


1. listopadu 9:30 Šlapanice - beseda pro žáky II. stupně ZŠ "Měj se ráda" - bulimie, anorexie

1. listopadu 10:45 Šlapanice - beseda pro žáky II. stupně ZŠ "Měj se ráda" - bulimie, anorexie

8. listopadu 9:30 Šlapanice - beseda pro žáky II. stupně ZŠ "Měj se ráda" - bulimie, anorexie

8. listopadu 10:45 Šlapanice - beseda pro žáky II. stupně ZŠ "Měj se ráda" - bulimie, anorexie

14. listopadu 10:00 Horní Suchá - Kočkohrátky, 1. ročník, knihovna

14. listopadu 11:00 Horní Suchá - Kočkohrátky, 2.-3. ročník, knihovna

14. listopadu 12:00 Horní Suchá - Kočkohrátky, beseda pro II. stupeň ZŠ, knihovna

19. listopadu 10:00 Unkovice - Kočkohrátky, ZŠ

22. listopadu 9:30 Znojmo -  Kočkohrátky, knihovna

22. listopadu 10:40 Znojmo - Kočkohrátky, knihovna

28. listopadu 17:00 Praha - křest románu Hedvábná past, Knihy Dobrovský Václavské náměstí s VIP kmotry - Slávek Boura, Renata Drössler, Robert Jašków a David Matásek

1. prosince 15:00 Hranice, Kočkohrátky, knihovna

4. prosince 17:00 Hradec Králové, Knižíšek naděluje, knihovna

6. prosince 17:00 Brno, Knižíšek naděluje, knihovna

13. prosince 18:00  Šlapanice - Talkshow, knihovna

18. prosince 9:00 Velké Bílovice, Kočkohrátky,  ZŠ 1. třída

18. prosince 10:00 Velké Bílovice, Kočkohrátky, ZŠ 2. třída

18. prosince 11:00 Velké Bílovice, Kočkohrátky, ZŠ 3.  třída



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Archív akcí 2017

13. ledna 18:00 křest knihy Mrazivé hry, Kosmas Campus Square Brno, kmotři: Martin Havelka, Michal Bumbálek, zpěv: JItka Osičková

24. ledna 17:00 Kralupy nad Vltavou, knihovna

31. ledna 21:00 - 22:00 www.Kultura21.cz, Chat s osobností - online chatování na webu - ptejte se mě, na co chcete!

9. února 17:00 Vyškov, beseda

15. února 17:00 Trmice, one woman show

16. února Trmice, Kočkohrátky pro děti I.

16. února Trmice, Kočkohrátky pro děti II.

21. února 16:00 Praha, palác knih Luxor - křest knihy Klášterem obchází Ďábel autora Jana Bauera - kmotra

4. března 16:00 knižní veletrh Ostrava, prezentace knižních novinek

7. března 17:00 Olomouc - téma stalking, erotika

14. března 17:00 Nový Jičín, knihovna, one woman show

21. března 10:00 Karolinka, beseda s dětmi - Kočkohrátky

28. března Hulín, knihovna, one woman show

4. duben 17:00 KŘEST knihy Poháry touhy - Praha, palác knih LUXOR. Kmotři: Jan Čenský, Dalibor Janda, Radim Fiala. Moderuje Petra Zajíčková

10. duben 17:00 Veselí nad Lužnicí, Mrazivé hry: stalking a deprese - přednáška

11. duben České Budějovice, knihkupectví Kanzelsberger, autogramiáda a křest knihy Poháry touhy. Kmotři Slávek Boura, Jan Bauer

13. duben Brno, knihovna Jiřího Mahena - křest knihy Poháry touhy s hereckým vystoupením herců Mahenova divaldla Michala Bumbálka a Pavla Doucka. Čestný kmotr Zdeněk Dvořák.

18. duben 16:00 Praha Knihcentrum Černý Most, představení knižní novinky Poháry touhy s autogramiádou. Moderuje Slávek Boura

19. duben Mariánské Lázně, seminář Napiš vlastní knihu

24. duben 18:00 Mikulov, One woman show Poháry touhy

25. duben 18:00 Čejč, One woman show Poháry touhy

27. duben 18:00 Židlochovice, křest knihy Poháry touhy s hereckým vstupem Spolku z Boleradického divadla a kmotrem Martinem Havelkou z MD Brno

4. květen 16:00 KŘEST a představení knihy Poháry touhy, Knihcentrum Ostrava

12. květen 17:00 SVĚT KNIHY, tisková konference k nově založenému Nakladatelství MaHa, křest, autogramiáda - hosté Ladislav Frej a Pavel Nečas

15. květen 16:00 Červený Kostelec, knihovna - klub Pohoda

16. květen Trutnov, knihovna

17. květen Úpice, knihovna

24. květen 18:00 Hustopeče, vinný sklep Herbenka křest knihy Poháry touhy - vystoupí divadelní spolek Boleradice, kmotrem knihy bude herece ND Brno Michal Bumbálek.

31. květen 18:00 Kaplice, kavárna KapCafé - one woman show

15. červen 13:00 Kroměříž, benefice pro pacinenty nemocnice.

2. září (9:00 - 18:00) ECCE LIBRI Literární vlak z Prachatic do Nového Údolí
(https://www.knih-pt.cz)


16. září 18:30 Křepice - literární přednáška workshopu kurzu herectví (pořádá Mozaika TV)

27. září 15:00 Veselí na Moravě, talkshow nad knihou - knihovna

3. října 17:00 Albrechtice u Krnova, talkshow nad knihou - knihovna, salonek

4. října 17:00 Mutěnice, Poháry touhy - talkshow - salonek KD

7. října 15:00 Šilheřovice, vystoupení v rámci charitativního koncertu s aukcí pro onkologické pacienty

10. října 17:00 Břeclav, Poháry touhy - talkshow - knihovna

18. října 17:00 Ostrov, talkshow nad knihou - knihovna

20. října 10:00-18:00 výstavní stánek na Knižním veletrhu Havlíčkův Brod

20. října 16:30 Havlíčkův Brod, představení knižní novinky Purpurové doteky a Nakladatelství MaHa

24. října 17:00 Přerov - One woman show - knihovna

26. října 13:00 Kačice - kočkohrátky s kočičkou Ťapičkou - KD

26. října 18:00 Kačice - talkshow nad knihou - KD

1. listopadu 15:30 Brno, Masarykův onkologický ústav, komponované odpoledne - scécnicé čtení / zpěv s Jitkou Osičkou

7. listopadu 9:00 Lednice, Kočkohrátky pro děti - školka

7. listopadu 10:15 Lednice, Kočkohrátky pro děti II. - školka

8. listopadu 18:00 Brno - Bystrc, Společenské centrum (slavnostní otevření) - HOST

14. listopadu 17:00 Dubňany, Poháry touhy - talkshow nad knihou - knihovna

23. listopadu, Slovensko, křest knihy Poháre túžby

2. prosince 19:30 divadlo Boleradice premiéra hry Fronta na vánočního kapra (role učitelky Karly)

5. prosince 17:00 Praha, Křest knižní novinky Purpurové doteky, palác knih LUXOR. Knihu pokřtí duo Těžkej Pokondr - Roman Ondráček a Miloš Pokorný, Irena Pavlásková, David Deyl a Jaroslav Mendel.

10. prosince 15:00 divadlo Boleradice - hra Fronta na vánočního kapra (role učitelky Karly)

16. prosince 19:30 divadlo Boleradice - hra Fronta na vánočního kapra (role učitelky Karly)

17. prosince 15:00 divadlo Boleradice - hra Fronta na vánočního kapra (role učitelky Karly)