Kulturní vystoupení



1. pololetí 2020 


14. ledna 17:00 Praha - křest knihy Luboše Y. Koláčka, kmotra - knihkupectví Academia Václavské náměstí 34

20. ledna 9:00 Žatec, Kočkohrátky - knihovna

20. ledna 10:00 Žatec, Téma dne: domácí násilí - ZŠ - knihovna

20. ledna 11:00 Žatec, Uteč své depresi - ZŠ - knihovna

21. ledna 8:00 Žatec, Uteč své depresi - studenti 1. ročníků SŠ - knihovna

21. ledna 10:00 Liběšice, Kočkohrátky - knihovna

19. 2. 9.00 Nechvalín - projekt Setkání s odborníkem - ZŠ

26. 2. 9.00 Nechvalín - projekt Setkání s odborníkem - 1. st. ZŠ

29. 2. 19:00 Český Dub - premiéra divadelní hry Já jsem ty, miláčku - Česká beseda

3. 3. 8:30 Havlíčkův Brod - Kočkohrátky - 1. třídy ZŠ - knihovna

3. 3. 10:00 Havlíčkův Brod - Jak vzniká kniha a jak scénář - 2 třídy ZŠ - knihovna

4. 3. 19:30 Praha, Slávek Bourá šou, s hosty vo co go - Divadlo Bez Hranic - host

10. 3. 8:30 Milín - Kočkohrátky - 1. třídy ZŠ - knihovna

10. 3. 9:30 Milín - Kočkohrátky - 2. - 3. třídy ZŠ - knihovna

10. 3. 10:30 Milín - Beseda a autorské čtení - 4. - 5. třídy ZŠ - knihovna

JARNÍCH AKCE OD 11. 3. BYLY Z DŮVODU NOUZOVÉHO STAVU A VLÁDNÍHO NAŘÁZENÍ ZRUŠENY, PŘÍPADNĚ PŘESUNUTY NA PODZIM (Štramberk 3x, Šlapanice 8x, Horka n. Moravou 3x, Sedlnice 3x, Křenovice3x , Mikulovice 4x, Praha 6x, Hlinsko 3x, Vodňany 2x, Šardice 3x, Chlumčany 3x, Uhlířské Janovice 6x, Lanškroun 4x, Chotoviny 4x, Trutnov 2x, Pecka 2x, Jablunkov 3x, Lipová Lázně 4x, Zlaté hory 3x a další...)

12. 6. 16:00 křest knižních novinek Jaroslava Petra - Knihy Dobrovský, Brno, Joštova ulice - kmotra

3. 7. 17:00 Praha - křest knihy Prokleté oči (K. Maruchničová) - Bistro Jan Paukert - kmotra, další VIP kmomtrem budou např. hereci Radka Stupková a Miroslav Hrabě, moderuje Slávek Boura

25 srpen 17:00 Praha - křest knihy Telefony z karantény s VIP hosty - Café Kampus


2. pololetí 2020

10. září 9:00 Velká Bíteš - Kočkohrátky - 1. třídy ZŠ - knihovna

10. září 10:00 Velká Bíteš - Kočkohrátky - 2. třídy ZŠ - knihovna

15. září 9:00 Karolinka - Kočkohrátky - knihovna

15. září 11:00 Nový Hrozenkov - Kočkohrátky - knihovna

16. září 9:00 Jablůnka - Kočkohrátky - pasování na čtenáře - knihovna

24. září 10:00 Orlová - Talkshow Uteč své depresi - knihovna

24. září 8:30 Orlová - Kočkohrátky - MŠ - knihovna

25. září 9:30 Orlová - Kočkohrátky - 2. třídy ZŠ - knihovna

22. září 9:00 Brněnec - Kočkohrátky pro 1. stupeň - ZŠ

22. září 10:00 Brněnec - beseda s žáky 2. stupně - ZŠ

1. října 9:00 Vamberk - Kočkohrátky - 1. třídy ZŠ - knihovna

1. října 10:00 Vamberk - Jak vzniká kniha - 8. třídy ZŠ - knihovna

6. října 8:30 Vodňany - Kočkohrátky - MŠ, 1. skupina

6. října 9:30 Vodňany - Kočkohrátky - MŠ, 2. skupina

6. října 10:30 Vodňany - Kočkohrátky - MŠ, 3. skupina

6. října 17:00 Kadaň - Večer pod věží - talkshow pro veřejnost - divadlo

7. října 9:00 Kadaň / pobočka - Kočkohrátky ZŠ - divadlo

7. října 10:00 Kadaň / pobočka - Kočkohrátky ZŠ - divadlo

AKCE, KTERÉ MĚLY PROBĚHNOUT OD 12. 10. SE AŽ DO ODVOLÁNÍ RUŠÍ Z DŮVODU VLÁDNÍHO NAŘÍZENÍ. 

13. října 18:00 Mutěnice - Talkshow - knihovna

15. října 17:00 Kostelec - Talkshow - knihovna

19. října 9:00 Šardice - Kočkohrátky - MŠ - knihovna

19. října 10:00 Šardice - Kočkohrátky - ZŠ - knihovna

19. října 11:00 Šardice - Kočkohrátky - ZŠ - knihovna

20. října 18:00 Častolovice - Talkshow pro veřejnost - knihovna

21. října 8:00 Solnice - Kočkohrátky - 1. třídy ZŠ - knihovna

21. října 9:00 Solnice - Kočkohrátky - 1. třídy ZŠ - knihovna

21. října 10:00 Solnice - Kočkohrátky - 2. třídy ZŠ - knihovna

21. října 11:00 Solnice - Kočkohrátky - 3. třídy ZŠ - knihovna

27. října Přeštice 8:00 - Kočkohrátky - MŠ 1. skupina - knihovna

27. října Přeštice 9:00 - Kočkohrátky - MŠ 2. skupina - knihovna

27. října Přeštice 10:00 - Kočkohrátky - MŠ 3. skupina - knihovna

3. 11. 8:30 Dolní Újezd u Litomyšle - Kočkohrátky pro 1. třídy - knihovna

3. 11. 9:30 Dolní Újezd u Litomyšle - Kočkohrátky pro 2. třídy - knihovna

3. 11. 10:30 Dolní Újezd u Litomyšle - Kočkohrátky pro 3. třídy - knihovna

3. 11. 18:00 Litomyšl - Talkshow - knihovna

4. 11. 9:00 Litomyšl - Kočkohrátky 1. skupina - knihovna

4. 11. 10:00 Litomyšl - Kočkohrátky 2. skupina - knihovna

4. 11. 11:00 Litomyšl - Kočkohrátky 3. skupina - knihovna

11. 11. 9:00 Liberec - Kočkohrátky - MŠ 1. skupina - školka

11. 11. 10:00 Liberec - Kočkohrátky - MŠ 2. skupina - školka

11. 11. 18:00 Rakovník - Talkshow pro veřejnost - knihovna

12. 11. 9:00 Rakovník - Kočkohrátky pro 1. ročníky - knihovna

12. 11. 10:00 Rakovník - Kočkohrátky pro 2. ročníky - knihovna

12. 11. 11:00 Rakovník - Kočkohrátky pro 2. ročníky - knihovna

18. 11. 18:00 Letonice - Talkshow pro veřejnost - knihovna

19. 11. 17:00 Březolupy - Talkshow - knihovna

20. 11. 9:00 Březolupy - Kočkohrátky - 1. třídy ZŠ - knihovna

20. 11. 10:00 Březolupy - Kočkohrátky - 2. třídy ZŠ - knihovna

20. 11. 11:00 Březolupy - Kočkohrátky - 2. třídy ZŠ - knihovna

24. 11. 18:00 Štětí u Litoměřic - Talkshow pro veřejnost - knihovna

25. 11. 9:00 Štětí u Litoměřic - Kočkohrátky pro 1. ročníky - knihovna

25. 11. 10:00 Štětí u Litoměřic - Kočkohrátky pro 2. ročníky - knihovna

25. 11. 11:00 Štětí u Litoměřic - Kočkohrátky pro 3. ročníky - knihovna

26. 11. 9:00 Vracov - Kočkohrátky 1. skupina - knihovna

26. 11. 10:00 Vracov - Kočkohrátky 2. skupina - knihovna

1. 12. 18:00 Kostelec nad Černými lesy - Talkshow pro veřejnsto - knihovna

1. polovina prosince 17:00 Praha - křest novinky Klinická smrt s VIP kmotry - Café Kampus (datum bude upřesněno) spojeno s autogramiádou knihy Doktorka Viktorie

1. polovina prosince 17:00 Praha - křest novinky Koťátka kočičky Ťapičky s VIP kmotry - Café Kampus (datum bude upřesněno)

11. prosince 10:30 Letonice - Kočkohrátky - knihovna


ARCHIV

 2019

9. ledna 11:00 Štěpánkovice, Kočkohrátky 1. ročníky - knihovna

9. ledna 12:00 Štěpánkovice, Kočkohrátky 2. ročníky - knihovna

9. ledna 16:30 Štěpánkovice, Talkshow nad knihou - knihovna

10. ledna 8:00 Štěpánkovice, Kočkohrátky 3. ročníky - knihovna

10. ledna 10:15 Ludgeřovice, Kočkohrátky 1-2. ročníky - knihovna

15. ledna 16:00 Hustopeče, Literární kavárna - knihovna

24. ledna 8:30 Poděbrady, Kočkohrátky 1. ročníky - knihovna

24. ledna 9:30 Poděbrady, Kočkohrátky 1. ročníky - knihovna

24. ledna 10:30 Poděbrady, Kočkohrátky 2. ročníky - knihovna

24. ledna 11:30 Poděbrady, Kočkohrátky 3. ročníky - knihovna

25. ledna 8:30 Poděbrady, Kočkohrátky 3. ročníky - knihovna

25. ledna 9:30 Poděbrady, Kočkohrátky 3. ročníky - knihovna

25. ledna 10:30 Poděbrady, Kočkohrátky 3. ročníky - knihovna

25. ledna 16:00 Praha - křest knihy Kateřiny Maruchničové  - kmotra

6. února 10:00 Praha - Břevnov, Kočkohrátky - knihovna

13. února 18:00 Brno, autogramiáda s vystoupením Dalibora Jandy a MC Erika - Klub Šelepka

20. února 9:00 Hustopeče, Kočkohrátky 1. ročníky - ZŠ Komenského

20. února 10:00 Hustopeče, Kočkohrátky 1. ročníky - ZŠ Komenského

20. února 11:00 Hustopeče, Kočkohrátky 2. ročníky - ZŠ Komenského

21. února 9:00 Hustopeče, Kočkohrátky 2. ročníky - ZŠ Komenského

21. února 10:00 Hustopeče, Kočkohrátky 3. ročníky - ZŠ Komenského

28. února 10:00 Lovosice, Kočkohrátky - 2. - 3. ročníky ZŠ - knihovna

28. února 11:00 Lovosice, beseda s žáky 4. - 5. ročníkůZŠ - knihovna

28. února Praha, autogramidáda  s vystoupením Dalibora Jandy a MC Erika - Misch Masch

6. března 9:00 Rychvald, Kočkohrátky 1. ročníky - knihovna

6. března 10:00 Rychvald, Kočkohrátky 2. ročníky - knihovna

6. března 11:00 Rychvald, Kočkohrátky 3. ročníky - knihovna

7. března 8:30 Kopřivnice, Kočkohrátky 1. ročníky - knihovna

7. března 9:30 Kopřivnice, Kočkohrátky 2 ročníky - knihovna

7. března 11:00 Příbor, Nebezpečí stalkignu  - 2. stupeň ZŠ - knihovna

14. března 17:00 Orlová, Talkshow nad knihou - knihovna

15. března 9:00 Orlová, Kočkohrátky 1. ročníky - knihovna

15. března 10:00 Orlová, Kočkohrátky 2. ročníky - knihovna

19. března 9:00 Most, Kočkohrátky 1. ročníky - knihovna

19. března 10:00 Most, Kočkohrátky, 2. ročníky - knihovna

25. března 9:15 Hustopeče, Kočkohrátky, předškoláci 1. skupina - MŠ U rybiček

25. března 10:15 Hustopeče, Kočkohrátky, předškoláci 2. skupina - MŠ U rybiček

27. března 9:00 Kobylí, Kočkohrátky 2. ročníky - knihovna

27. března 10:00 Kobylí, Kočkohrátky 3. ročníky - knihovna

31. března 19:00 Hustopeče, Rozbité demižony - premiéra divadelní hry (autorka scénáře) - nový kinosál Dukelské náměstí

3. dubna 9:00 Děčín, Kočkohrátky - knihovna

3. dubna 10:00 Děčín, Kočkohrátky - knihovna

11. dubna 9:00 Vysoké Mýto, Kočkohrátky 1. ročníky - knihovna

11. dubna 10:00 Vysoké Mýto, Kočkohrátky 2. ročníky - knihovna

11. dubna 11:00 Vysoké Mýto, Kočkohrátky 3. ročníky - knihovna

16. dubna 9:00 Dubňany, Kočkohrátky 2. ročníky - knihovna

16. dubna 10:00 Dubňany, Kočkohrátky 3. ročníky - knihovna

23. dubna Horní Cerekev 10:00 Kočkohrátky - knihovna

25. dubna Šlapanice 10:00 Kočkohrátky 1. ročníky - knihovna

25. dubna Šlapanice 10:55 Kočkohrátky 2. ročníky- knihovna 

2. května Šlapanice 10:00 Kočkohrátky 1. ročníky - knihovna

2. května Šlapanice 10:55 Kočkohrátky 2. ročníky - knihovna

10. května Praha 18:00 premiéra filmu Labyrint života - kino Světozor (kmotra filmu)

28. května Praha, křest nové knihy Potemnělý ráj s VIP kmotry: Ivo Šmoldas, Alexej Pyško a další - Knihy Dobrovský

5. června Bohuňovice - 13:30 Kočkohrátky pro děti - škola

5. června Horka nad Moravou - 15:30 Kočkohrátky (při pasování prvňáčků na čtenáře) - knihovna

5. června Horka nad Moravou - 17:00 Kočkohrátky (při pasování prvňáčků na čtenáře) - knihovna

7. června Sedlec u Mikulova - 14:00 Kočkohrátky pro děti - knihovna

16. června Jihlava - 17:00 - křest knihy Potemnělý ráj a minidivadélko pro děti při Mode Show - EA Business Hotel

12. září Třinec 17:00 - beseda Uteč své depresi s promítáním - knihovna

18. září Valtice 14:00 - Kočkohrátky pro děti - knihovna

18. září Valtice 16:00 - Talkshow s autorským čtením - knihovna

27. září Most 8:30 - Beseda pro 2. stupeň ZŠ - škola

27. září Most 9:30 - Autorské čtení pro 2. stupeň ZŠ - škola

2. října Vratimov 8:00 - Uteč své depresi - II. stupeň ZŠ, knihovna

2. října Vratimov 9:00 - Uteč své depresi - II. stupeň ZŠ, knihovna

2. října Řepiště 17:00 - beseda Problém zvaný domácí násilí, knihovna

3. října Žabeň 8:00 - Kočkohrátky, knihovna

3. října Řepiště 9:30 - Kočkohrátky (pro MŠ), knihovna

3. října Řepiště 10:45 - Kočkohrátky (pro I. st. ZŠ), knihovna

3. října Žabeň 17:00 - beseda Problém zvaný domácí násilí, knihovna

4. října Paskov 8:00 - Kočkohrátky, knihovna

4. října Paskov 9:30 - Kočkohrátky, knihovna

7. říjen Hovorany 9:30 - Kočkohrátky, knihovna

10. říjen Velká nad Veličkou (Louka) 9:30 - Kočkohrátky, knihovna

15. říjen Moravany 9:30 - Kočkohrátky, knihovna

16. říjen Ratíškovice 9:30 - Kočkohrátky, knihovna

16. říjen Ratíškovice 10:30 - Kočkohrátky, knihovna

17. říjen Nechvalín 9:30 - Kočkohrátky, knihovna

22. říjen Petrov 9:30 - Kočkohrátky, knihovna

24. říjen 9:00 - Horní Suchá - Kočkohrátky 1. ročník ZŠ - knihovna

24. říjen 10:00 - Horní Suchá - Kočkohrátky 2. ročník ZŠ - knihovna

31. říjen 17:00 - Praha 1 - křest knižní novinky Černá vdova - Café Kampus s VIP hosty Lucií Zedníčkovou, Janem Čenským, Karlem Heřmánkem a Janem Potměšilem

5. listopad 17:30 - Plasy - Talkshow nad knihou - knihovna

6. listopad 17:00 - Přeštice - Talkshow nad knihou - knihovna

7. listopad 8:50 - Přeštice - Kočkohrátky 1. ročníky - knihovna

7. listopad 9:40 - Přeštice - Kočkohrátky 2. ročníky - knihovna

7. listopad 10:35 - Přeštice - Kočkohrátky 2. ročníky - knihovna

7. listopad 11:20 - Přeštice - Kočkohrátky 3. ročníky - knihovna

7. listopad 17:00 - Kdyně - Talkshow nad knihvou - knihovna

8. listopad 8:00 - Kdyně - Kočkohrátky - knihovna

8. listopad 9:00 - Kdyně - Kočkohrátky - knihovna

8. listopad 10:00 - Kdyně - Kočkohrátky - knihovna

14. listopad 8:00 - Branišovice - Kočkohrátky - knihovna

14. listopad 10:00 - Hodonice- Kočkohrátky - knihovna

19. listopad Katovice - Kočkohrátky - knihovna

19. listopad Katovice - beseda pro 2. stupeň ZŠ - knihovna

19. listopad Střelské Hoštice - Kočkohrátky - knihovna

21. listopad 8:00 - Konice - Kočkohrátky - knihovna

21. listopad 10:00 - Lubnice - Kočkohrátky - knihovna

27. listopad 17:00 Praha 1 - křest knižní novinky Od srdce k srdci, z ruky do ruky - Divadlo Radka Brzobohatého, Opletalova 5, s VIP kmotry Jiřím Krampolem, Jiřím Genzerem a dalšími

28. listopad 10:00 - Praha - Kočkohrátky (škola - místo bude upřesněno)

28. listopad 17:00 - Most - křest novinky Nevěsta v okovech - Kavárna Blue

3. prosinec 15:30 - 5. ročník benefičního vystoupení pro pacienty Masarykova onkologického ústavu s hudebním doprovodem Šimona Pečenky

4. prosinec 17:30 Ratíškovice - pořad Uteč své depresi, knihovna

11. prosinec Vřesina 9:15 - Kočkohrátky pro děti MŠ - knihovna

11. prosinec Vřesina 10:00 - Kočkohrátky pro děti MŠ - knihovna

11. prosinecVřesina 10:45 - Kočkohrátky pro děti MŠ - knihovna

12. prosinec 15:30 Jihlava - Kočkohrátky pro děti a rodiče - knihovna

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2018

8. února 18:00 Velké Přílepy, one woman show - knihovna

20. února 17:00 Frýdlant, talkshow - knihovna

21. února 9:00 Frýdlant, Kočkohrátky - knihovna

21. února 10:30 Frýdlant, Kočkohrátky - knihovna

21. února 17:00 Jablonec nad Nisou, talkshow - knihovna

22. února 8:30 Jablonec nad Nisou, Kočkohrátky - knihovna

22. února 10:00 Jablonec nad Nisou, Kočkohrátky - knihovna

22 února 17:00 křest nové knihy Jana Bauera - Luxor, Praha, Václavské náměstí - kmotra knihy

27. února 19:00 Brno, S VÍNEM NAD KNIHOU - Společenské centrum Bystrc

28. února 15:00 Hustopeče, slavnostní otevírání svatebního salonu Karla - kmotra

5. března 19:00 - Praha, scénické čtení s Jitkou Osičkou - kavárna Mohaji

6. března 17:00 - křest knihy Z deníku kočičky Ťapičky, Praha - Knihy Dobrovský Václavské náměstí. Knihu pokřtí Dáda Patrasová a Jan Čenský, moderuje Slávek Boura.

12. března 16:00 - Rýmařov, Kočkohrátky - knihovna

13. března 10:00 - Hranice na Moravě, Kočkohrátky - mateřská školka

13. března 15:30 - Hranice na Moravě, Kočkohrátky - kavárna u Mlsné kočky

19. března 18:00 Horšovský týn, talkshow - knihovna

20. března 9:00 Horšovský Týn, Kočkohrátky - knihovna

20. března 11:00 Horšovský Týn, Kočkohrátky - knihovna

21. března 9:00 Mladá Vožice, Kočkohrátky - knihovna

21. března 11:00 Mladá Vožice, Kočkohrátky - knihovna

28. března 9:00 Čáslav, Kočkohrátky - knihovna

28. března 11:00 Čáslav, Kočkohrátky - knihovna

28. března 13:00 Čáslav, Kočkohrátky - knihovna

4. dubna 10:00 Praha, Čtení pro děti - Knihcentrum Černý Most

9. dubna 17:00 Karlovy Vary, talkshow - knihovna

10. dubna 9:00 Sokolov, Kočkohrátky - knihovna

10. dubna 18:00 Sokolov, talkshow - knihovna

11. dubna 9:00 Ostrov u K.V., Kočkohrátky - knihovna

11. dubna 17:00 Ostrov u K.V., talkshow - knihovna

17. dubna 9:00 Kralupy nad Vltavou, Kočkohrátky - knihovna

17. dubna 11:00 Kralupy nad Vltavou, Kočkohrátky - knihovna

18. dubna 8:00 - 12:00 Vodňany - 'Zeyerovy Vodňany' - autorské čtení pro žáky ZŠ

18. dubna 18:00 Vodňany - 'Zeyerovy Vodňany' - setkání spisovatelů a autorská čtení

19. dubna 9:00 Netolice, Kočkohrátky - knihovna

24. dubna 9:00 Hustopeče, Kočkohrátky - ZŠ Nádražní , 1. ročníky

24. dubna 11:00 Hustopeče, Kočkohrátky - ZŠ Nádražní , 2. ročníky

25. dubna 9:00 Hustopeče, Kočkohrátky - ZŠ Nádražní , 3. ročníky

25. dubna 11:00 Hustopeče, Kočkohrátky - ZŠ Nádražní , 3. ročníky

4. května 9:00 - Hustopeče, Kočkohrátky - ZŠ Šafaříkova

11. května 15:00 - Praha, Svět knihy - autogramiáda na stánku nakladatelství Bookmedia

12. května 10:00 - Brno, psychologický seminář Jiřího Adamce na téma stalking a domácí násilí podle knihy Purpurové doteky (prostory Masarykovy Univerzity Na Poříčí)

16. května 13:15 - Velké Přílepy, Kočkohrátky - knihovna

16. května 18:00 - Odolena Voda, talkshow - knihovna

18. května 14:00 - Praha, křest knižní prvotiny Kateřiny Maruchničové (uzavřená společnost)

22. května 14:00 - Kroměříž, benefiční vystoupení pro děti, Klub pacientů - nemocnice

29. května 10:00 - Ostrava, čtení dětem - knihkupectví Knihcentrum

29. května 14:00 - Karviná, Kočkohrátky - knihovna

6. června 17:00 - Luxor, Praha, Václavské náměstí, křest knihy Vůně noci s kmotry Janem Čenským, Pavlem Nečasem, Radimem Uzlem a Martinem Zounarem. Zpěv: Šimon Pečenka

7. června 18:00 Tachov, talkshow - knihovna

20. června 17:00 Praha, hotel ILF, křest knihy Leo a Julie Slávka Boury - v roli kmotry

13. září 9:30 Kyjov - Kočkohrátky, knihovna

13. září 10:30 Kyjov - Kočkohrátky, knihovna

19. září 10:00 Ořechov - Kočkohrátky, knihovna

19. září 11:30 Ořechov - beseda "stalking a deprese" pro II. stupeň ZŠ, knihovna

25. září 10:00 Brno - Kočkohrátky pro pacienty, školka při FN Bohunice

26. září 16:30 Adamov - kombinované vystoupení pro dospělé a děti, Kulturní centrum

28. září 13:00-15:00 Hlučín - štěrkovna, moderování a Kočkohrátky benefiční akce pro děti

3. října 9:30 Tišnov - Kočkohrátky, knihovna

3. října 11:30 Tišnov - Kočkohrátky, knihovna

8. října 10:00 Mikulov - Kočkohrátky, knihovna

9. října 15:30 Brno - benefiční vystoupení pro Masarykův Onkologický ústav, komponované odpoledne s Jitkou Osička: scénické čtení a herecká improvizace

11. října 17:00 Kolín - Talkshow, knihovna

12. října 9:30 Kolín - Kočkohrátky, knihovna

16. října 9:00 - Dubňany - Beseda Nebezpečí stalkingu, 8. ročník ZŠ, knihovna

16. října 10:30 - Dubňany - Beseda Nebezpečí stalkingu, 9. ročník ZŠ, knihovna

23. října 10:00 Litobratřice - Kočkohrátky, knihovna

23. října 11:30 Šanov - Kočkohrátky, knihovna

24. října 17:00 Brno - křest knihy Jana Bauera, knihkupectví Academia

26. října 11:00 Blížkovice - Kočkohrátky, knihovna

26. října 13:30 Pavlice - Kočkohrátky, knihovna

31. října 10:00 Chvalovice - Kočkohrátky, knihovna

31. října 15:00 Stošíkovice - Kočkohrátky, knihovna

6. listopadu 9:00 Bučovice - Kočkohrátky, knihovna


1. listopadu 9:30 Šlapanice - beseda pro žáky II. stupně ZŠ "Měj se ráda" - bulimie, anorexie

1. listopadu 10:45 Šlapanice - beseda pro žáky II. stupně ZŠ "Měj se ráda" - bulimie, anorexie

8. listopadu 9:30 Šlapanice - beseda pro žáky II. stupně ZŠ "Měj se ráda" - bulimie, anorexie

8. listopadu 10:45 Šlapanice - beseda pro žáky II. stupně ZŠ "Měj se ráda" - bulimie, anorexie

14. listopadu 10:00 Horní Suchá - Kočkohrátky, 1. ročník, knihovna

14. listopadu 11:00 Horní Suchá - Kočkohrátky, 2.-3. ročník, knihovna

14. listopadu 12:00 Horní Suchá - Kočkohrátky, beseda pro II. stupeň ZŠ, knihovna

19. listopadu 10:00 Unkovice - Kočkohrátky, ZŠ

22. listopadu 9:30 Znojmo -  Kočkohrátky, knihovna

22. listopadu 10:40 Znojmo - Kočkohrátky, knihovna

28. listopadu 17:00 Praha - křest románu Hedvábná past, Knihy Dobrovský Václavské náměstí s VIP kmotry - Slávek Boura, Renata Drössler, Robert Jašków a David Matásek

1. prosince 15:00 Hranice, Kočkohrátky, knihovna

4. prosince 17:00 Hradec Králové, Knižíšek naděluje, knihovna

6. prosince 17:00 Brno, Knižíšek naděluje, knihovna

13. prosince 18:00  Šlapanice - Talkshow, knihovna

18. prosince 9:00 Velké Bílovice, Kočkohrátky,  ZŠ 1. třída

18. prosince 10:00 Velké Bílovice, Kočkohrátky, ZŠ 2. třída

18. prosince 11:00 Velké Bílovice, Kočkohrátky, ZŠ 3.  třída



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2017

13. ledna 18:00 křest knihy Mrazivé hry, Kosmas Campus Square Brno, kmotři: Martin Havelka, Michal Bumbálek, zpěv: JItka Osičková

24. ledna 17:00 Kralupy nad Vltavou, knihovna

31. ledna 21:00 - 22:00 www.Kultura21.cz, Chat s osobností - online chatování na webu - ptejte se mě, na co chcete!

9. února 17:00 Vyškov, beseda

15. února 17:00 Trmice, one woman show

16. února Trmice, Kočkohrátky pro děti I.

16. února Trmice, Kočkohrátky pro děti II.

21. února 16:00 Praha, palác knih Luxor - křest knihy Klášterem obchází Ďábel autora Jana Bauera - kmotra

4. března 16:00 knižní veletrh Ostrava, prezentace knižních novinek

7. března 17:00 Olomouc - téma stalking, erotika

14. března 17:00 Nový Jičín, knihovna, one woman show

21. března 10:00 Karolinka, beseda s dětmi - Kočkohrátky

28. března Hulín, knihovna, one woman show

4. duben 17:00 KŘEST knihy Poháry touhy - Praha, palác knih LUXOR. Kmotři: Jan Čenský, Dalibor Janda, Radim Fiala. Moderuje Petra Zajíčková

10. duben 17:00 Veselí nad Lužnicí, Mrazivé hry: stalking a deprese - přednáška

11. duben České Budějovice, knihkupectví Kanzelsberger, autogramiáda a křest knihy Poháry touhy. Kmotři Slávek Boura, Jan Bauer

13. duben Brno, knihovna Jiřího Mahena - křest knihy Poháry touhy s hereckým vystoupením herců Mahenova divaldla Michala Bumbálka a Pavla Doucka. Čestný kmotr Zdeněk Dvořák.

18. duben 16:00 Praha Knihcentrum Černý Most, představení knižní novinky Poháry touhy s autogramiádou. Moderuje Slávek Boura

19. duben Mariánské Lázně, seminář Napiš vlastní knihu

24. duben 18:00 Mikulov, One woman show Poháry touhy

25. duben 18:00 Čejč, One woman show Poháry touhy

27. duben 18:00 Židlochovice, křest knihy Poháry touhy s hereckým vstupem Spolku z Boleradického divadla a kmotrem Martinem Havelkou z MD Brno

4. květen 16:00 KŘEST a představení knihy Poháry touhy, Knihcentrum Ostrava

12. květen 17:00 SVĚT KNIHY, tisková konference k nově založenému Nakladatelství MaHa, křest, autogramiáda - hosté Ladislav Frej a Pavel Nečas

15. květen 16:00 Červený Kostelec, knihovna - klub Pohoda

16. květen Trutnov, knihovna

17. květen Úpice, knihovna

24. květen 18:00 Hustopeče, vinný sklep Herbenka křest knihy Poháry touhy - vystoupí divadelní spolek Boleradice, kmotrem knihy bude herece ND Brno Michal Bumbálek.

31. květen 18:00 Kaplice, kavárna KapCafé - one woman show

15. červen 13:00 Kroměříž, benefice pro pacinenty nemocnice.

2. září (9:00 - 18:00) ECCE LIBRI Literární vlak z Prachatic do Nového Údolí
(https://www.knih-pt.cz)


16. září 18:30 Křepice - literární přednáška workshopu kurzu herectví (pořádá Mozaika TV)

27. září 15:00 Veselí na Moravě, talkshow nad knihou - knihovna

3. října 17:00 Albrechtice u Krnova, talkshow nad knihou - knihovna, salonek

4. října 17:00 Mutěnice, Poháry touhy - talkshow - salonek KD

7. října 15:00 Šilheřovice, vystoupení v rámci charitativního koncertu s aukcí pro onkologické pacienty

10. října 17:00 Břeclav, Poháry touhy - talkshow - knihovna

18. října 17:00 Ostrov, talkshow nad knihou - knihovna

20. října 10:00-18:00 výstavní stánek na Knižním veletrhu Havlíčkův Brod

20. října 16:30 Havlíčkův Brod, představení knižní novinky Purpurové doteky a Nakladatelství MaHa

24. října 17:00 Přerov - One woman show - knihovna

26. října 13:00 Kačice - kočkohrátky s kočičkou Ťapičkou - KD

26. října 18:00 Kačice - talkshow nad knihou - KD

1. listopadu 15:30 Brno, Masarykův onkologický ústav, komponované odpoledne - scécnicé čtení / zpěv s Jitkou Osičkou

7. listopadu 9:00 Lednice, Kočkohrátky pro děti - školka

7. listopadu 10:15 Lednice, Kočkohrátky pro děti II. - školka

8. listopadu 18:00 Brno - Bystrc, Společenské centrum (slavnostní otevření) - HOST

14. listopadu 17:00 Dubňany, Poháry touhy - talkshow nad knihou - knihovna

23. listopadu, Slovensko, křest knihy Poháre túžby

2. prosince 19:30 divadlo Boleradice premiéra hry Fronta na vánočního kapra (role učitelky Karly)

5. prosince 17:00 Praha, Křest knižní novinky Purpurové doteky, palác knih LUXOR. Knihu pokřtí duo Těžkej Pokondr - Roman Ondráček a Miloš Pokorný, Irena Pavlásková, David Deyl a Jaroslav Mendel.

10. prosince 15:00 divadlo Boleradice - hra Fronta na vánočního kapra (role učitelky Karly)

16. prosince 19:30 divadlo Boleradice - hra Fronta na vánočního kapra (role učitelky Karly)

17. prosince 15:00 divadlo Boleradice - hra Fronta na vánočního kapra (role učitelky Karly)